Pirkuma nosacījumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "AFFUO", vienotais reģ. Nr. 40103971137 (turpmāk tekstā - AFFUO) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

1. Vispārejie noteikumi

1.1. AFFUO visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

1.2. Pirms preču pasūtīšanas, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas speciālistu par preces pieejamību noliktavā. Zvaniet - +371 20266220 vai rakstiet – [email protected]

1.3. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.

1.4. Interneta veikals AFFUO patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa norādīto tālruņa numuru vai e-pastu.

2. Apmaksa

2.1. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot PayPal kontu vai bankas pārskaitījumu.

3. Piegāde

3.1. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no diviem preces saņemšanas veidiem: piegāde Rīgā un piegāde pārējā Latvijas teritorijā.

3.2. Piegāde Rīgā tiek nodrošināta ar kurjera palīdzību. Preču piegāde notiek 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas. Piegāde tiek nodrošināta Jums ērtā laikā un vietā iepriekš vienojoties. Piegādes maksa 1,99 EUR

3.3. Piegāde pārējā Latvijas teritorijā piegāde tiek nodrošināta ar Omniva pakomātu palīdzību. Veicot pasūtījumu AFFUO lapā, vienkārši izvēlaties Omnivas pakomāta  piegādes veidu un norādiet, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtākais.   1-2 darba dienas pēc tam, kad AFFUO klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Piegādes maksa 2,49 EUR.

4. Garantija

4.1. Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preces servisa apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegta elektroniskā pavadzīme, kurā ir noradīta informācija par konkrēto preču servisa apkalpošanu. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.

4.2. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

Patīkamu iepirkšanos!


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.